SVA Cars, s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Oldřich Svoboda - SVA Třebíč

Firma SVA Třebíč působí v prodeji a servisu automobilů od roku 1997 kdy jsme otevřeli oficiální zastoupení japonských automobilů NISSAN.V roce 2006 byl postaven autosalon KIA a v letošním roce byl nově otevřen autorizovaný prodej a servis vozů MITSUBISHI. Značka vozidel MITSUBISHI v posledním roce zaznamenala největší nárůst prodeje ze všech značek a to o 50%. Velmi úspěšné jsou především modely COLT 5dveř., LANCER sedan a 5dveř. hatchback, SUV ASX s nejlepším dieselovým motorem MIVEC na trhu, verze 4x4 OUTLENDER a PAJERO, pro lesnictví, zemědělství a další pracovní odvětví je PICKUP L200 s vynikajícími terénními vlastnostmi nejlepší volba.Samozřejmě nemůžeme opomenout sportovní verze LENCER Relliart a Evolution s nespornými jízdními vlastnostmi světové třídy.Samozřejmostí je zajištění autorizovaného záručního a pozáručního servisu s nejmodernější diagnostikou přímov našem areálu všech tří jmenovaných značek.

Dobře víme, že výběr nového vozu není záležitostí na pět minut. Koneckonců od něj plným právem očekáváte, že vám bude léta spolehlivě sloužit k naprosté spokojenosti. Proto jsme kdykoli připraveni plně se věnovat vašim dotazům a přáním, v klidu a pohodě vše projednat, vysvětlit, předvést.

Máte už vybrán konkrétní vůz a chcete se s ním blíže seznámit? Máte omezený rozpočet a nevíte, co všechno můžete za své peníze dostat? A nebo se chcete jen tak nezávazně seznámit s naší nabídkou a rozvážit, jestli by pro vás některý z modelů značky Mitsubishi přece jen nebyl vhodný?

Potom jsme tu právě pro Vás !!!