Oldřich Svoboda - SVA Třebíč
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Mitsubishi ASX

Záruka 5 let


Ať jste ve městě i na venkově, v dešti nebo větru, nové Mitsubishi ASX Vás vybízí k dobrodružství bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Aktivní, elegantní, agilní a mimořádně úsporný crossover, jenž dosahuje v rámci své třídy mimořádně nízké kombinované spotřeby pouhých 6,2 l / 100 km a jeho ohromný zavazadlový prostor o objemu 488 l* pobere vše, co si s sebou potřebujete vzít na dovolenou.

Nové Mitsubishi ASX je přesně šité na míru Vašemu životu – přináší nový svěží dynamický design a pyšní se moderními technologiemi a výbavou, která uspokojí i ten nejaktivnější životní styl. Ženy na něm ocení zejména asistent rozjezdu do kopce, jenž zabraňuje nechtěnému couvnutí vozidla, nebo parkovací kameru, která poskytne perfektní přehled o dění za vozidlem.


Až si sednete za volant, zjistíte, že i přes svůj aerodynamický tvar Vám nové Mitsubishi ASX poskytuje překvapivě vyvýšenou polohu sedadla. V kombinaci se zešikmeným tvarem kapoty poskytuje lepší výhled na silnici, aby manévrování s vozem bylo snazší a bezpečnost vyšší. Zvýšený posed také umožňuje snadnější nastupování a vystupování. O Vaše pohodlí a bezpečnost se rovněž postará 7 airbagů a klimatizace již v základní výbavě.
* po dodatečné úpravě