SVA Cars, s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


STAVTE SE V SERVISU MITSUBISHI

Vážení zákazníci,

užívejte si bezstarostné cestování naplno a za jakéhokoliv počasí. Nechte si zkontrolovat Váš vůz u profesionálů, kde je zajištěna ta nejkvalitnější péče. Objednejte se proto na přezutí a jarní prohlídku do autorizovaného servisu Mitsubishi a využijte naši zvýhodněnou nabídku!

VYŠKOLENÝ TÝM

Aby byla zajištěna nejkvalitnější údržba Vašeho vozu, naši specialisté se pravidelně účastní technických školení týkajících se nejnovějších servisních postupů a technologií. Všichni dealeři pravidelně investují do speciálních přípravků a vybavení, díky čemuž Vám poskytují ještě lepší služby.

PEČUJTE O SVÉ MITSUBISHI

Předepsaná pravidelná údržba Vašeho vozu s použitím originálních dílů Mitsubishi, provedená školenými mechaniky v autorizovaném servisu Mitsubishi, je předpokladem pro mnoho dalších bezstarostných kilometrů.

 

 

PRÉMIOVÝ KABINOVÝ FILTR

Využijte nyní zaváděcí slevu 20% s cenou již od 1 007 Kč!

 

V automobilu průměrně trávíme 40 minut denně, což představuje 10 celých dnů ročně. A když sedíme uprostřed dopravní zácpy, dýcháme pětkrát špinavější vzduch, než kdybychom byli venku. V Mitsubishi nebereme zdraví zákazníků na lehkou váhu. Proto zákazníkům doporučujeme každoroční výměnu kabinového filtru a s ohledem na co nejlepší ochranu jim nabízíme prémiový kabinový filtr.

Nový prémiový kabinový filtr má vysokou účinnost díky přítomnosti aktivního uhlí a biofunkční vrstvy: vysoce účinnou filtrací jemných prachových částic se odseparují jemné částice včetně pylů, alergenů, bakterií, plísní, houbových chorob a virů.

Pachy a toxické plyny jsou pohlcovány aktivním uhlím za použití kokosových vláken. Použitý systém biologické filtrace účinně eliminuje mikroorganismy:

 • Zachytávají se částice alergenů
 • Potlačuje se množení bakterií a plísní ve filtru

KABINOVÉ FILTRY

ORIGINÁLNÍ OLEJE MITSUBISHI

 

Zcela nová specifikace značkových motorových olejů Mitsubishi byla vyvinuta pro optimální výkon benzínových i naftových motorů. Ta správná volba péče o Váš vůz již od 199 kč/litr pro starší motory do 399 kč/litr pro nejmodernější motory. Pro více informací kontaktujte svůj autorizovaný servis Mitsubishi.

Cenové zvýhodnění - MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

Pokud dáváte u Vašeho staršího vozu přednost cenově výhodnější péči, připravili jsme pro Vás novou řadu náhradních dílů pro údržbu, schválených společností Mitsubishi Motors, MITSUBISHI BUDGET PROGRAM. Nabídka zahrnuje olejové, vzduchové, pylové i palivové filtry, brzdové desky a brzdové kotouče. Spolu s využitím nabídky cenově výhodného motorového oleje Mitsubishi je tak péče o Váš vůz ještě výhodnější. Informujte se o nabídce i pro Váš vůz u autorizovaného dealera nebo si stáhněte kompletní nabídku kliknutím na obrázek modelu vozu.

MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

LancerMitsubishi Lancer

ASXMitsubishi ASX

Outlander 2. generace

Mitsubishi Outlander

Outlander 3. generace

Mitsubishi Outlander

L200

Mitsubishi L200

Pajero

Mitsubishi Pajero

Letní pneumatiky Bridgestone

Jen nejnižší cena pneumatik na internetu nemusí být nejvýhodnější! Váš servis MITSUBISHI nabízí pneumatiky za příznivé ceny včetně komplexních služeb a odběru ojetých  pneumatik ZDARMA! Zároveň zkontroluje Váš vůz tak, aby nedocházelo ke zbytečnému nerovnoměrnému či nadbytečnému opotřebení nových pneumatik.

Využijte proto nabídku naše parntera Bridgestone, jehož pestrý sortiment pneumatik pro osobní automobily a vozy 4x4 uspokojí nároky každého vozidla a jízdního stylu. Nezáleží na tom, zda jezdíte v létě nebo v zimě a zda dáváte přednost delším klidným cestám nebo sportovní jízdě - s pneumatikami Bridgestone vám silnice budou říkat pane.

Pro konkrétní nabídku kontaktujte Váš servis Mitsubishi.

Mitsubishi příslušenství

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku schváleného příslušenství, mimo jiné i střešní stany a parkovací senzory se zobrazením na obrazovce.

Paket NAVI

 • Multimediální systém s navigací INTOUCH
 • 7" antireflexní dotykový displej
 • Bezdrátový Apple CarPlay™ a Android Auto™
 • Digitální rádio DAB+ / FM rádio s RDS
 • Off-line GPS navigace s mapou celé Evropy
 • V českém jazyce
 • Ovládání na displeji nebo tlačítky na volantu
 • Připojení telefonu přes Bluetooth®
 • Zadní parkovací kamera

Pozn.: Informujte se u Vašeho servisu Mitsubishi o dostupnosti paketu Navi pro Váš vůz.

Nosiče na jízdní kola

K teplému jarnímu a letnímu počasí neodmyslitelně patří výlety za sportem i do přírody. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku schváleného příslušenství, mimo jiné praktických nosičů jízdních kol.

 

 • Skládací nosič jízdních kol na tažné zařízení
 • Revoluční a jednoduchý systém nasazení nosiče na tažné zařízení
 • Precizní povrchová úprava a atraktivní design
 • Pro 2 nebo 3 jízdní kola, nebo elektrokola

 

Paket L200 Plus

Senzory

Rozšíření nabídky modelu L200 o druhou výkonovou variantu optimalizací délky vstřikování paliva. Patentovaná technologie úpravy parametrů motoru při zachování jeho spolehlivosti přímo na míru modelu L200.

 • Zvýšení výkonu až o 15 %, zvýšení točivého momentu až o 25 %
 • Výkon 127 kW / 173 k
 • Točivý moment 502 Nm

Již za 31 900 Kč

 

Střešní stan

Střešní boxy

Špičkový střešní stan Yakima SkyRise je dokonalým mobilním základním táborem v jakékoliv sezóně, se kterým získáte pocit, že jste venku, ale s dostatečným pohodlím.

 • Snadná instalace na střešní příčníky
 • Součástí stanu je žebřík, silná pěnová matrace (64 mm), nepromokavá stříška

Již za 44 990 Kč

 

Bezdrátový adaptér Apple CarPlay a Android Auto

Senzory

Univerzální bezdrátový adaptér Apple CarPlay a Android Auto

 • Snadná instalace připojením do USB zásuvky
 • Automatické připojení po zapnutí zapalování
 • Přepínání denní a noční režim

Již za 3 390 Kč

Parkovací senzory

Senzory

Univerzální parkovací čidla se zobrazením na displeji. Pro více informací kontaktujte Vašeho prodejce Mitsubishi.

 • Vedle zvukové indikace překážky zobrazuje její vzdálenost a pozici
 • V případě hrozící srážky zobrazí varování STOP
 • Vhodné pro kombinaci s parkovacími kamerami se zobrazením na audiosystémech Mitsubishi s dotykovou obrazovkou, navigačními systémy Mitsubishi i Pioneer.

Již za 4 490 Kč

PROČ VYUŽÍVAT AUTORIZOVANÝ SERVIS MITSUBISHI

Aby Váš vůz dlouho dobře fungoval, spoléháme se výhradně na originální díly Mitsubishi a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu. U Mitsubishi se staráme nejen o Váš vůz, ale staráme se i o Vás – našeho zákazníka. Využívat poprodejní služby u autorizovaného dealera Mitsubishi znamená, že získáte profesionální servis za plně konkurenceschopnou cenu dle Vašeho očekávání. A pro váš Vůz to představuje radost z jízdy, spolehlivost, bezpečnost a příznivou zůstatkovou hodnotu ojetého vozu.

MITSUBISHI ONLINE SERVIS

Nejjednodušší cesta k Vašemu servisu Mitsubishi. Zadejte informace o Vás a Vašem voze, zvolte si servis Mitsubishi a zadejte Váš požadavek. V nejbližší době budete kontaktováni servisem pro potvrzení vhodného termínu.

24 hodin denně u Vás doma nebo v kanceláři

Mitsubishi On-Line Servis

PROGRAM ZAPŮJČENÍ NÁHRADNÍCH VOZIDEL

 • náhradní vozidlo si můžete převzít v kterémkoli autorizovaném servisu Mitsubishi Motors
 • vozidla jsou ve 100% technickém stavu a čistotě
 • každý vůz má platnou dálniční známku, povinnou výbavu a zákonné pojištění vč. havarijního
 • ceny půjčovného jsou stanoveny velmi příznivě

Zapůjčení náhradních vozidel

 

ASISTENČNÍ SLUŽBA MAP

Asistenční služba MAP je k dispozici všem majitelům nových vozidel značky Mitsubishi, a to po dobu 3 let od začátku platnosti záruky. Po skončení základní doby platnosti asistenční služby MAP stačí navštívit autorizovaný servis, absolvovat pravidelnou servisní prohlídku Vašeho vozu, a tím získat asistenční službu MAP na další 1 rok zcela zdarma!!!

Asistenční služba MAP

VĚRNOSTNÍ PROGRAM PRO MAJITELE STARŠÍCH VOZŮ

 • BONUS 5+ -> sleva 10% na náhradní díly pro vozy starší 5 let
 • BONUS 7+ -> sleva 15% na náhradní díly pro vozy starší 7 let
 • BONUS 10+ -> sleva 20% na náhradní díly pro vozy starší 10 let

 

 Věrnostní program Bonus+

 

MITSUBISHI ONLINE SERVIS

:*
:*
:
:*
:*
:*
:*
:*
:*
:*
:*
:**
:**

:*
:
:*

:
:*
SVA Cars, s.r.o., Hrotovická 173, 674 01 Třebíč
:*

Návštěvník webu odesláním formuláře potvrzuje, že se seznámil s informačním oznámením o zpracování osobních údajů.

* povinná položka
** alespoň jedna z položek je povinná

Pozn.: Tato nabídka platí od 11. dubna do 30. června 2022, nebo do vyčerpání zásob. Ceny jsou uvedeny včetně slev a DPH, bez montáže. Podrobné informace o nabídce a náklady montáže uvedených produktů poskytne Váš autorizovaný prodejce Mitsubishi Motors. Změny a obsahové chyby vyhrazeny.