Oldřich Svoboda - SVA Třebíč
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER - TECHNOLOGIE

HRDĚ ZDOLÁTE NÁSTRAHY NA CESTÁCH

Nezáleží na tom, jestli se pohybujete po ulicích velkoměsta nebo se vydáte vstříc novým zážitkům do odlehlých koutů přírody, jízdní podmínky jsou vždy těžko předvídatelné. Proto je potřeba být připraven na cokoli. Systém pohonu 4x4, robustní konstrukce a výkonný motor v Mitsubishi OUTLANDER Vám umožní využít plný potenciál vozu typu SUV za každého počasí.

 

 

Mitsubishi Outlander dokáže nabídnout vysoký výkon, včetně působivé akcelerace a výborné odezvy řízení, to vše při nízké spotřebě paliva a emisích CO2. Jeho interiér nabízí mimořádně tiché prostředí díky 33 vylepšením zaměřených na potlačení hluku, vibrací a chvění, konkrétně od motoru i podvozku, a aerodynamického hluku.


Sofistikovaný systém pohonu všech kol

Systém pohonu všech kol je inspirován legendární technologií Lancer Evolution. Unikátní pohon 4x4 poskytuje řidiči ideální podmínky pro bezpečnou jízdu při akceleraci, brzdění, zatáčení a změně směru jízdy za použití elektronicky řízené spojky pohonu 4WD. Systém má funkci aktivního stáčení vozu AYC kolem svislé osy. Výsledkem je zlepšení projíždění zatáček, jízdní stability a přenosu výkonu při zachování příznivé spotřeby paliva.

Outlander nabízí 3 jízdní režimy: 4WD ECO pro nízkou spotřebu paliva, 4WD AUTO pro optimální pohon 4WD pro běžnou jízdu nebo LOCK pro nejvyšší trakci a nejvyšší využití pohonu všech kol na jakémkoliv povrchu.

Tlačítko přepínání pohonu 4x4

Skóre ECO jízdy

Pasivní bezpečnost

V případě nehody chrání cestující sedm airbagů schopných pohlcovat nárazové síly. Soustava zahrnuje čelní, boční a hlavové airbagy a kolenní airbag řidiče. Přední sedadla jsou vybavena bezpečnostními pásy s přepínači a omezovači zátěže, které lépe fixují tělo při nárazu a současně chrání posádku v případě nehody před nadměrným tahem bezpečnostního pásu.

7 airbagů

Konstrukce karoserie RISE

Vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním

INTELIGENTNÍ SYSTÉMY PŘISPÍVAJÍ K BEZPEČNĚJŠÍ JÍZDĚ

Vyspělé bezpečnostní technologie přispívají k bezpečnější, jistější jízdě – na cestách, při parkování, ve dne i v noci. Mezi tyto technologie patří např. inteligentní senzory, které sledují okolí vozidla a upozorňují Vás na hrozící nebezpečí, aktivní bezpečnostní asistenční systémy nebo řada prvků pasivní bezpečnosti. Díky nim je Mitsubishi Outlander po všech stránkách mimořádně bezpečným vozidlem.

Systém sledování mrtvého úhlu – BSW

Systém předcházení a zmírňování následků čelní kolize – FCM

Systém podpory udržování jízdního pruhu - LDW

Adaptivní tempomat – ACC

Systém sledování dopravní situace za vozidlem – RCTA

Funkce sledování okolí vozidla v úhlu 360°

DOKONALÝ KOMFORT PRO PŘÍJEMNÉ CESTOVÁNÍ

Požitek z kultivované jízdy v novém Outlanderu je ještě příjemnější díky dokonalému odhlučnění interiéru a řadě prvků, které Vám zpříjemní každodenní cestování. Inteligentní systém bezklíčového ovládání centrálního zamykání Vám umožní prostřednictvím tlačítek na vnějších klikách předních a pátých dveří zamknout či odemknout vozidlo pouhým stiskem. Elektrická parkovací brzda Vám umožní snadno zabrzdit či odbrzdit vozidlo prostřednictvím stylového spínače na středové konzole. Vyhřívané přední sklo a vyhřívaný volant Vám zpříjemní cestování za chladných dnů.

Prémiová soustava Rockford Fosgate®

USB konektor a výdech ventilace vzadu

Elektrická ruční brzda s přidanou funkcí Auto Hold

Automatická dvouzónová klimatizace

Vyhřívané přední sklo

2DIN audiosystém s dotykovým displejem