Oldřich Svoboda - SVA Třebíč
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER - Design

DYNAMICKÝ STYL

Efektní a dynamický vzhled Mitsubishi Outlander na první pohled ztělesňuje bezkonkurenční kultivovanost, robustnost a jízdní výkon. Ať jde o asertivní čelní partie nebo atraktivní záď, Outlander ze všech úhlů slibuje maximální potěšení z jízdy.

  

 

Ztvárnění čelních partií vyjadřuje designový odkaz postavený na tradici značky Mitsubishi, zároveň působí svěžím dojmem a evokuje jedinečný pocit bezpečí a ochrany pro řidiče i posádku. Uvnitř nabízí Outlander tichou a uvolněnou atmosféru, umocněnou jeho japonskou kultivovaností, pohodlím, kvalitou použitých materiálů a smyslem pro každý detail.


Exteriér

Moderní agresivní přední maska ve tvaru „dynamického štítu” s výrazným chromovým dekorem je dominantou vozu, který má symbolizovat funkčnost a bezpečnost typickou pro vozy kategorie SUV od Mitsubishi Motors. Štíhlé LED světlomety obepínající karoserii se včetně světel pro denní svícení složených z 12 diod jemně táhnou směrem nahoru a do boků.  Robustní vzhled podtrhují elegantní 18“ kola z lehkých slitin, zvýrazněná černými lemy blatníků. K elegantnímu vzhledu exteriéru přispívá také propracovaná zadní část vozidla a moderní střešní anténa „Shark Fin“ ve tvaru žraločí ploutve. Praktické zadní výklopné dveře jsou jednoduše otevíratelné stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání k vozidlu nebo pomocí spínače přímo u místa řidiče. Elektricky ovládané zadní výklopné dveře a inteligentní bezklíčové ovládání přispívají k maximálnímu pohodlí.

Přední maska „Dynamic shield"

Střešní anténa typu „Shark fin“

Přední LED mlhová světla

Přední LED světlomety

Chromovaná ochranná lišta

Elektricky ovládané páté dveře

Ochranné boční lišty ve spodní části dveří

Ochranné plastové lemy blatníků

18“ dvoubarevná slitinová kola

Interiér

Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem, který umocňuje vysoce kvalitní řemeslné zpracování a příkladná ovladatelnost s přesnou zpětnou vazbou na přání řidiče. K potěšení z jízdy přispívá každý detail, od přesného dovírání dveří až po pohodlná a propracovaná sedadla s bočním vedením, kvalitní materiály nebo přehlednou a hodnotně působící přístrojovou desku. Interiér nabízí tichou a uvolněnou atmosféru, dostatek prostoru a praktické funkčnosti jako jsou samozatmavovací zpětné zrcátko či odkládací schránka na brýle. Cestování přináší maximální ergonomii a komfort. Elektricky ovládané velkoplošné střešní okno přinese cestujícím úplně jiný pohled na cestování, naplní interiér vozidla světlem a dodá pocit ještě většího prostoru.

Multifunkční kůží potažený volant

Ovládací páčky řazení pod volantem

LED osvětlení prostoru nohou

Sportovní hliníkové pedály

Kůží potažená hlavice řadicí páky

Sedmimístný interiér

Kožené čalounění sedadel béžové

Výdechy ventilace vzadu a USB konektor

Nerezové prahové lišty

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ