Oldřich Svoboda - SVA Třebíč
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


NOVÉ MITSUBISHI OUTLANDER PHEV 4x4 - Technologie

JÍZDU MÁTE VŽDY POD KONTROLOU

Systém pohonu Twin Motor 4WD se systémem S-AWC zajišťuje optimální točivý moment a záběr každého kola. Budete se cítit jako král silnic. Nový výkonnější elektromotor na zadní nápravě přináší agilnější zrychlování, vyšší stabilitu a lepší kontrolu. Zejména v nových režimech SPORT a SNOW.

 

 

Pokroková soustava pohonu Plug-in Hybrid EV je pozoruhodně ekologická. Vychutnejte si nulovou spotřebu paliva, naprosté ticho uvnitř vozu a nulové emise CO2 při jízdě na elektřinu.


UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE POHONU PHEV

Dvojice elektromotorů a vysoce úsporný spalovací motor přizpůsobují výkon vozidla Vašemu jízdnímu stylu. Vpředu se nachází spalovací benzínový motor s objemem 2,4l a výkonem 99 kW, dále přední elektromotor s výkonem 60 kW (137 Nm), měničem napětí a generátorem. Zadní elektromotor s výkonem 70 kW (195 Nm) a měničem napětí se nachází pod podlahou, aby nenarušoval zavazadlový prostor. Permanentní elektrický pohon 4x4 S-AWC je řešen pomocí dvojice elektromotorů, kde každý elektromotor nezávisle pohání svou vlastní nápravu.

Běžné dobíjení

Rychlé dobíjení

Sdružené ukazatele

Skóre ECO jízdy

Ukazatel toku energie

Tlačítko EV

MAPA DOBÍJECÍCH STANIC

Prostřednictvím této mapy můžete přehledně vyhledávat vhodné nabíjecí stanice dle typů konektorů, vybavenosti, vzdálenosti a dalších kritérií. Díky fotografiím již nebudete stanici v neznámém terénu hledat. U připojených stanic systém zobrazuje i jejich aktuální obsazenost.

SYSTÉM POHONU TWIN MOTOR 4WD S S-AWC

Pokrokový plug-in hybridní pohon prodělal zásadní vylepšení a nyní obsahuje zadní elektromotor s vyšším výkonem, úspornější spalovací motor a propracovanější systém řízení energií založený na bezkonkurenčním spojení mimořádně tichého chodu, hladkého běhu a vysokého točivého momentu.

Integrovaný systém pohonu vyvinutý společností Mitsubishi Motors nabízí zcela mimořádnou dynamiku a míru kontroly. Díky optimálnímu fungování systému AYC (aktivní kontrola stáčení kolem svislé osy), ABS (protiblokovací systém brzd) a ASC (aktivní řízení stability) se systémem řízení trakce TCL je možné naplno využít možnosti pohonu Twin Motor 4WD bez jakýchkoli kompromisů v otázkách bezpečnosti, pohodlí či spotřeby paliva. Výhodou přirozené schopnosti elektromotorů je okamžitě dodat maximální točivý moment. 

Novým přepínačem jízdních režimů S-AWC navolíte režim NORMAL pro běžné jízdní podmínky, režim SNOW pro snazší rozjezdy a bezpečnější zatáčení na zasněžených vozovkách, resp. režim LOCK, jenž simuluje uzamčení centrálního diferenciálu a optimálně rozděluje točivý moment na všechna čtyři kola ve prospěch lepšího držení stopy a stability. Samostatným spínačem SPORT můžete zvolit sportovní režim pro pružnější akceleraci a dynamické projíždění zatáček.

Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 nabízí 3 jízdní režimy plug-in hybridního pohonu, které se aktivují automaticky v závislosti na aktuálních jízdních podmínkách: Čistě elektrický režim nabízí elektrickou jízdu jako elektromobil s pohonem všech kol a dvěma elektromotory. Sériový hybridní režim nabízí pohon všech kol párovými elektromotory, které podporuje generátor. Paralelní hybridní režim využívá maximální výkon všech svých pohonných zdrojů, kdy benzínový motor pohání přední kola přes spojku a pár elektromotorů jej plynule doplňuje vpředu i vzadu.

Systém pohonu TWIN MOTOR 4WD

Systém S-AWC (Super all wheel control)

Tlačítka režimů SPORT a 4WD

Pasivní bezpečnost

V případě nehody chrání cestující sedm airbagů. Soustava zahrnuje čelní, boční a hlavové airbagy a kolenní airbag řidiče. Přední sedadla jsou vybavena bezpečnostními pásy s předpínači a omezovači zátěže, které lépe fixují tělo při nárazu a současně chrání posádku v případě nehody před nadměrným tahem bezpečnostního pásu.

7 airbagů

Konstrukce karoserie RISE

Vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním

TECHNOLOGIE PRO VAŠE BEZPEČÍ

Vyspělé bezpečnostní technologie podporují bezpečnější a jistější jízdu na silnicích či parkovištích, v denní či noční dobu. Outlander PHEV 4x4 dokáže nabídnout vysokou úroveň všestranné bezpečnosti, např. i díky inteligentním senzorům, které sledují vaše okolí a upozorňují na nebezpečí, nebo aktivním systémům na podporu řízení či robustní pasivní ochraně. Díky nim je Mitsubishi Outlander po všech stránkách mimořádně bezpečným vozidlem.

Systém sledování mrtvého úhlu - BSW

Systém předcházení a zmírňování následků čelního nárazu - FCM

Systém podpory udržování jízdního pruhu - LDW

Adaptivní tempomat – ACC

Systém sledování dopravní situace za vozidlem – RCTA

Automatická dálková světla - AHB

Komfort

Poznejte oázu pohodlí a kultivovanosti, kde potěšení z jízdy znásobuje velkorysý prostor, komfortní výbava a zcela mimořádné ticho v kabině. Požitek z kultivované jízdy v novém Outlanderu PHEV 4x4 je ještě příjemnější díky dokonalému odhlučnění interiéru a řadě prvků, které vám zpříjemní každodenní cestování. Inteligentní systém bezklíčového ovládání centrálního zamykání vám umožní prostřednictvím tlačítek na vnějších klikách předních a pátých dveří zamknout či odemknout vozidlo pouhým stiskem. Elektrická parkovací brzda vám umožní snadno zabrzdit či odbrzdit vozidlo prostřednictvím stylového spínače na středové konzole. Vyhřívaný volant vám zpříjemní cestování za chladných dnů.

Rockford fosgate® prémiový audiosystém

USB vstup a 12V elektrický výstup

Bluetooth® Hands-free na multifunkčním volantu

Automatická dvouzónová klimatizace

Startování tlačítkem START/STOP

2-DIN 8" audiosystém s dotykovým LCD displejem SDA

Seznamte se s technologií Outlander PHEV 4x4