Oldřich Svoboda - SVA Třebíč
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


NOVÉ MITSUBISHI OUTLANDER PHEV 4x4 - Design

 

Design nového Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 je ovlivněn snahou inženýrů zdokonalit požitek z využívání automobilu s ekologickým, elektrickým pohonem při zachování designového jazyka značky Mitsubishi.

 

 

Důraz byl kladen na praktičnost, každodenní využitelnost, bezpečnost, komfort, kvalitu a propojení sportovní minulosti značky a čistoty ekologického pohonu. Jeho aktivní design s nádechem kvality jej předurčuje ke každodennímu využití.


Exteriér

Čistý styl ohlašuje příchod nové éry. Exteriér Mitsubishi Outlanderu PHEV 4x4 je vyjádřením dynamiky s kombinací elegance a čistoty, které podtrhují jeho hybridní původ. Přední maska Dynamic Shield dodává pocit uhlazené elegance a 18" kola z lehkých slitin obohacují design ve spodních partiích karoserie.

Poznejte vylepšení nového Outlanderu PHEV 4x4 prostřednictvím přepracované technologie pohonu S-AWC. Modernizovaný Twin Motor a S-AWC přinášejí vyšší výkon a jízdní schopnosti se spolehlivým pohonem všech kol za každé situace. Nový OUTLANDER PHEV 4x4 dává nový rozměr elektrickému pohonu, s nímž budete vůz hladce ovládat za každé situace.

Přední parkovací senzory a přední LED mlhová světla

Disk z lehkých slitin 18″

Elektricky ovládané 5. dveře

Zadní rozšířený nárazník

Chromované kryty klik dveří

Boční prahové spojlery s karbonovou lištou

Interiér

Poznejte oázu pohodlí a kultivovanosti, kde potěšení z jízdy umocňuje velkorysý prostor, nové prvky komfortní výbavy a zcela mimořádné ticho ve vozidle. Sedadla jsou pečlivě čalouněna vysoce kvalitními materiály, přičemž zadní sedadla dělená v poměru 60:40 kdykoli snadno sklopíte v závislosti na tom, kolik nákladu potřebujete převézt. Cestování v Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 vám zpříjemní např. dvouzónová automatická klimatizace, vyhřívaná kožená sedadla či špičkové ozvučení Rockford Fosgate®.

Středová konzola

Prostorný 5místný interiér

Uložení nabíjecího kabelu

Tlačítka režimů SPORT a 4WD

Volič intenzity rekuperačního brzdění pod volantem

Výdechy ventilace pro zadní sedadla

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ